Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Ridery

  CA RATY

  Oferta riderów.

  Ridery  Jest 15 produktów.

  • filer on a row:
  • Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników, krzewów, drzew i innych przeszkód na trawniku, ale nie potrzebujesz Ridera do bardzo dużych trawników, Husqvarna R 112C5 jest idealnym wyborem.  Cena zawiera urządzenie tnące.

   Color:
    Size:
     8 129,27 zł
    • Cena zawiera urządzenie tnące. Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem kierowniczym. Przeznaczony jest w pierwszym rzędzie dla właścicieli ogrodów, w których zwykła kosiarka jest za mało wydajna lub którzy pragną poprawić komfort pracy, zmieniając maszynę na zwrotną kosiarkę samobieżną. 

     Color:
      Size:
       10 080,49 zł
      • Mocny Rider z silnikiem dwucylindrowym i urządzeniem tnącym Combi 94, oferuje pierwszorzędne koszenie z systemem BioClip ® lub wyrzutem tylnym. Przeznaczony zarówno dla właścicieli ogrodów jak i rolników, wymagających wysokiej wydajności, łatwości obsługi, doskonałej zwrotności i przyjemności z jazdy.  Cena zawiera urządzenie tnące.

       Color:
        Size:
         13 495,12 zł
        • R 216T AWD to Rider doskonale nadający się dla właścicieli ogrodów przydomowych, którzy oczekują doskonałego rezultatu nawet w skomplikowanych obszarach ogrodu. Napęd na wszystkie koła zapewnia dodatkową przyczepność i wszechstronność w każdych warunkach.  Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

         Color:
          Size:
           16 259,35 zł
          • Łatwy w obsłudze, wszechstronny Rider, który zapewnia wydajność i świetne rezultaty. Reaktywny i intuicyjny, dzięki wielu zaawansowanym funkcjom. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz, podwójne reflektory LED, system Turn Key Start i łączność Bluetooth, dzięki którym łatwo monitorujesz swojego Ridera za pomocą aplikacji Husqvarna Connect. Cena nie zawiera...

           Color:
            Size:
             17 234,96 zł
            • Kompaktowy i wszechstronny Rider z mocnym silnikiem V-twin i dużym wyborem urządzeń tnących, BioClip® (rozdrabnianie) i tylnym wyrzutem. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz, podwójne reflektory i łączność Bluetooth, dzięki którym łatwo monitorujesz swojego Ridera za pomocą aplikacji Husqvarna Connect. Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

             Color:
              Size:
               20 161,79 zł
              • Bardzo zwrotny Rider z napędem na wszystkie koła z łatwo dostępnymi elementami sterującymi, rozrusznikiem Turn Key, podwójnymi światłami LED oraz miękką kierownicą z gałką.  Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

               Color:
                Size:
                 20 974,80 zł
                • Kompaktowy i wszechstronny Rider z mocnym silnikiem V-twin, napędem na 4 koła i dużym wyborem urządzeń tnących, BioClip® (rozdrabnianie) i tylnym wyrzutem. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz, podwójne reflektory i łączność Bluetooth, dzięki którym łatwo monitorujesz swojego Ridera za pomocą aplikacji Husqvarna Connect. Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

                 Color:
                  Size:
                   22 763,41 zł
                  • CENA NIE ZAWIERA URZĄDZENIA TNĄCEGO Kompaktowy i wszechstronny Rider z mocnym silnikiem V-twin, napędem na 4 koła i dużym wyborem urządzeń tnących, BioClip® (rozdrabnianie) i tylnym wyrzutem. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz i podwójne reflektory.

                   Color:
                    Size:
                     22 926,02 zł
                    • Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość, niezawodność i innowacyjność. RC 318T to wytrzymały, wszechstronny rider. Innowacyjny, niezapychający się system zbierania zasysa ścinki prosto z urządzenia tnącego do kosza.  Bez urządzenia tnącego.

                     Color:
                      Size:
                       25 039,84 zł
                      • Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość, niezawodność i innowacyjność. RC 320Ts to wytrzymały, wszechstronny rider. Innowacyjny, niezapychający się system zbierania zasysa ścinki prosto z urządzenia tnącego do kosza.  Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

                       Color:
                        Size:
                         30 812,20 zł
                        • Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła, ze wspomaganiem układu kierowniczego, który z łatwością radzi sobie na dużych, ciasnych i pagórkowatych obszarach. Unikalna rama do mocowania XChange umożliwia szybką zmianę osprzętu bez użycia narzędzi.  Cena nie zawiera urządzenia tnącego.

                         Color:
                          Size:
                           33 332,52 zł
                          Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

                          WYPOŻYCZALNIA

                          Bogata oferta w naszej wypożyczalni maszyn 

                          SPRAWDŹ