Nowy Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1

Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1

WB506SC3IN1

Kosiarka spalinowa Weibang z silnikiem Loncin i bocznym wyrzutem to bardzo często wybierana maszyna zarówno do użytku prywatnego jak i profesjonalnego, usługowego. Mocny silnik i wytrzymała konstrukcja zapewnia żywotność przez wiele lat, co zapewnione jest 5 letnią gwarancją. 

Więcej szczegółów

1 577,24 zł

Opis

Producent silnikaLoncin
Nazwa silnika1P65FA
Pojemność cylindra159 cm³
Metody koszeniaWyrzut Boczny/Tylny
Szerokość cięcia49,2 cm
Wysokość koszenia, min.-maks.20 - 70 mm
Układ napędowyTak
Pojemność kosza60 l
Łożysko kół, przednie/tylneTak
Rozmiar przednich kół8 cali
Rozmiar tylnych kół9 cali
Waga41 kg

Więcej informacji

Kosiarka spalinowa WB506SC 3W1 o szerokości roboczej 50 cm z dużym 60 litrowym koszem na trawę to maszyna stworzona do koszenia małych i średniej wielkości trawników.

Kosiarka spalinowa z paskiem klinowym - powierzchnia 1000 m2

Kosiarka ta oprócz funkcji zbierania trawy została wyposażona również w funkcję wyrzutu bocznego, który przydaje się zwłaszcza wtedy kiedy chcemy skosić zapuszczoną, długo nie koszoną trawę, lub jeżeli kosimy trawę bardzo często i nie chcemy jej zbierać. Dodatkową opcją jest funkcja mielenia trawy, która jednocześnie w naturalny sposób nawozi nam trawnik. Niewielka waga kosiarki z napędem 41 kg zapewnia komfortową pracę i łatwość użytkowania przez konieczności dokładania dużej siły fizycznej do pchania maszyny.


Kosiarka Weibang z silnikiem Loncin

Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC napędzana jest silnikiem Loncin 1P65FA, który zapewnia wystarczającą moc dla wysoce skutecznego działania, a jednocześnie gwarantuje długoletnie bezawaryjne działanie. Wysokość koszenia można dogodnie regulować za pomocą jednej dźwigni w zakresie od 20 mm do 70 mm. Obudowa kosiarki malowana jest proszkowo antykorozyjną farbą co w znacznym stopniu wydłuża użytkowanie maszyny.

WYPOŻYCZALNIA

Bogata oferta w naszej wypożyczalni maszyn 

SPRAWDŹ